2.10.2010 - Jesienne spotkanie motocyklistów - Mników

2.10.2010 - Jesienne spotkanie motocyklistów - MnikówDrugiego października startowaliśmy paradą z ul. Reymonta. Po całym deszczowym tygodniu sobotni ranek przywitał wszystkich chłodem i mgłą. Ale już w południe wyszło słońce i jak zawsze na naszych imprezach – świeciło do samego wieczora. Po raz pierwszy impreza odbyła się na terenie strzelnicy poligonu Pasternik. Miejsce niewielkie, ale posiadające swój klimat, a betonowy parking pozwolił zrezygnować z deseczek pod motocykle. Na scenie zaprezentowali się żużlowcy z klubu WANDA, pokaz Kung-Fu Wu-Shu dali nasi forumowi koledzy, a zagrali: Druga Strona Lustra, Memory Clear oraz MobyDick. Odbyło się kilka konkursów, jak zawsze dużym powodzeniem cieszyło się przeciąganie liny, w którym brali udział wszyscy – od brodatych motocyklistów po małe dzieci. Dla zaproszonych dzieci zorganizowaliśmy loterię z dużą ilością nagród, przejażdżki autami terenowymi i oczywiście – motocyklami!
Uczestnicy szaleli pod sceną do późnych godzin wieczornych, aż muzycy nie chcieli ze sceny schodzić. Atmosfera tych koncertów zapewne pozostanie uczestnikom długo w pamięci.
W imprezę włączyli się sponsorzy nie tylko z branży motocyklowej, wszystkim za pomoc serdecznie dziękujemy. Jesienne spotkanie po raz kolejny mogliśmy zaliczyć do udanych.

Joomla templates by a4joomla